Vizyon & Misyon
Anasayfa > Masdaf > Vizyon & Misyon

Vizyon

Akışkan sistemleri konusunda ürün, hizmet kalitesi ve mühendislik çözümleri ile dünyada bilinen ve tercih edilen marka olmak. 

Misyon

Değerlerimiz ve bilgi birikimimiz ışığında oluşturduğumuz dinamik ve yenilikçi yapımızı müşteri, tedarikçi ve çalışanlarımızdan aldığımız güç ile destekleyerek dünya standartlarında sürdürülebilir, çevre dostu, yüksek kaliteli fark yaratan pompa ve akışkan sistemleri üretmek.

Değerlerimiz

1977 yılında suyun ve enerjinin etkin kullanılması ilkesiyle yola çıkan Mas Daf, paydaşlarına karşı duyduğu yüksek sorumluluk anlayışı ile dünya standartlarında geliştirdiği, inovatif pompa ve akışkan teknolojileri konusunda ürün ve hizmetler sunar. Bu sorumluluk anlayışı ile benimsediği temel prensipler ise;

Dürüst ve Güvenilir Olmak

Mas Daf, paydaşları ile ilişkilerini, karşılıklı güven ve dürüstlük çerçevesinde yürütür.

Çevreci Yaklaşım

1977 yılında suyun ve enerjinin etkin kullanılması ve bu sayede yaşam kaynaklarının korunması ilkesiyle yola çıkan Mas Daf, tüm faaliyetlerinde doğayı korumaya özen gösterir.

Kalite

Mas Daf, kaliteyi daima ön planda tutar. Müşterilerinin beklentilerinin de ötesinde ürün ve hizmetler sunmayı hedefler.

Yenilikçi Olmak

Mas Daf, fark yaratan pompa sistemlerini daima inovatif ve yenilikçi bakış açısı ile dünya standartlarında geliştirir.

Müşteri Odaklı Olmak

Mas Daf için öncelik; değişen müşteri gereksinimleri doğrultusunda etkili çözümler sunmaktır. Müşterilerine, hem satın alma sürecinde hem de satın alma sürecinden sonra mükemmel bir deneyim sunmayı hedefler.

Çalışan Memnuniyetini Sağlamak

Mas Daf’da başarının ilk anahtarı “insan kaynağı”dır. Çalışanları motive edecek şartların sağlanması ve Mas Daf’ın pompa sektöründe çalışmak istenen şirketler arasında ilk sıralarda yer alması hedeflenir.

Close